4x SEVENTH GENERATION Detské vlhčené obrúsky 64ks

4x SEVENTH GENERATION Detské vlhčené obrúsky 64ks

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F020950 , EAN: 732913342198

4x SEVENTH GENERATION Detské vlhčené obrúsky 64ks

4× SEVENTH GENERATION Detské vlhčené obrúsky 64ks

Popis:

Detské obrúsky SEVENTH GENERATION sú úplne iné, ako všetky detské obrúsky predávané na Slovensku.

Sú zo špeciálneho extra pevného materiálu, približne 3× silnejšieho ako bežné obrúsky: sú to viac utierky ako obrúsky. Materiál sa netrhá, je pevný a pružný.

Podľa našich testov sa jedná o najpríjemnejšie vlhčené utierky, vysoko kvalitné a pevné. Navyše úplne bez chlóru, nebielené, nefarbené a bez parfemácie.

Utierky sú veľmi silno nasiaknuté prírodne čistiacou substanciou so šetrným antibakteriálnym účinkom.

Výsledkom toho je jednoduchá vec:

Na utretie detského zadočku, otretie ruky, nohy, alebo čohokoľvek iného, potrebujete vždy iba jednu utierku. Navyše všetko ptrebné otriete jedným, alebo dvoma ťahmi. Preto pri používaní zistíte, že utierky SEVENTH GENERATION sú cenovo priaznivejšie ako akékoľvek iné utierky, pretože ich jednoducho spotrebujete menej!

Je to jednoduché a kto ich vyskúša, už zrejme nikdy nebude chcieť používať iné utierky.   Ďalšie dôležité vlastnosti utierok:

• perfektná funkčnosť preukázaná prísnym testovaním • nulový obsah chlóru a nepoužívanie chlóru pri výrobe a spracovaní surovín • bez parfemácie • bez chemického farbenia hypoalergénne

Plienky nie sú vyrábané v lacných ázijských, prípadne blízkovýchodných továrniach, ale výhradne priamo v USA, v kontrolovaných moderných prevádzkach.

SEVENTH GENERATION je legendárna americká značka netoxickej drogérie. Jedna z najstarších a najväčších značiek netoxickej drogérie a biodrogérie na svete.

Značka SEVENTH GENERATION bola len nedávno uvedená na oficiálnu distribúciu v ČR, SR a Polsku.

Všetky výrobky značky SEVENTH GENERATION spĺňajú tie najprísnejšie kritériá pre zdravotnú nezávadnosť, netoxicitu a biologickú odbúrateľnosť.

Distribúcia ČR/SR: TerraPIN s.r.o. Výrobca: SEVENTH GENERATION

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader