4x SEVENTH GENERATION Detské vlhčené obrúsky 64 ks

4x SEVENTH GENERATION Detské vlhčené obrúsky 64 ks

nedostupné
cena: 14,40 €
Cena za kus: 3,60 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F025993 , EAN: 8590000000015 , Značka: Seventh Generation

4x SEVENTH GENERATION Detské vlhčené obrúsky 64 ks

Detské obrúsky Seventh Generation sú úplne iné, ako všetky detské obrúsky predávané na Slovensku.

Sú zo špeciálneho extra pevného materiálu, približne 3× silnejšieho ako bežné obrúsky: sú to viac utierky ako obrúsky. Materiál sa netrhá, je pevný a pružný.

Podľa našich testov sa jedná o najpríjemnejšie vlhčené utierky, vysoko kvalitné a pevné. Navyše úplne bez chlóru, nebielené, nefarbené a bez parfumácie.

Utierky sú veľmi silno nasiaknuté prírodnou čistiacou substanciou so šetrným antibakteriálnym účinkom.

Vďaka tomu na utretie detského zadočku, otretie ruky, nohy, alebo čohokoľvek iného, potrebujete vždy iba jednu utierku. Navyše všetko ptrebné otriete jedným, alebo dvoma ťahmi.

Preto pri používaní zistíte, že utierky Seventh Generation sú cenovo priaznivejšie ako akékoľvek iné utierky, pretože ich jednoducho spotrebujete menej.

Je to jednoduché a kto ich vyskúša, už zrejme nikdy nebude chcieť používať iné utierky.   Ďalšie dôležité vlastnosti utierok:

  • perfektná funkčnosť preukázaná prísnym testovaním
  • nulový obsah chlóru a nepoužívanie chlóru pri výrobe a spracovaní surovín
  • bez parfumácie
  • bez chemického farbenia
  • hypoalergénne

Plienky nie sú vyrábané v lacných ázijských, prípadne blízkovýchodných továrniach, ale výhradne priamo v USA, v kontrolovaných moderných prevádzkach.

O značke:

Seventh Generation je legendárna americká značka netoxickej drogérie. Jedna z najstarších a najväčších značiek netoxickej drogérie a biodrogérie na svete. Značka Seventh Generation bola len nedávno uvedená do oficiálnej distribúcie v ČR a SR.

Všetky výrobky značky Seventh Generation spĺňajú tie najprísnejšie kritériá pre zdravotnú nezávadnosť, netoxickosť a biologickú odbúrateľnosť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader