4x PLASMON Kakaové sušienky 75g

4x PLASMON Kakaové sušienky 75g

nedostupné
Bežná cena: 4,89 €
akčná cena: 4,50 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: plasmon7273 , EAN: 8001040095676

4x PLASMON Kakaové sušienky 75g

Vhodné pre deti od ukončeného 12. mesiaca. Potravina na báze obilia pre dojčatá a malé deti určená na bežnú konzumáciu.Kakaové sušienky Plasmon obsahujú mliečne bielkoviny a kvalitné nízkotučné kakao, sú ľahko stráviteľné a neobsahujú žiadne konzervačné látky, umelé farbivá ani stužené tuky.

Sú obohatené o vitamíny a minerálne látky.a naviac obsahujú prebiotickú vlákninu – inulín. Jedná sa o výrobok zo surovín, pestovaných v súlade s pravidlami Oasi® Plasmon tzn. v najlepších podmienkach na vybraných poliach, ktoré sú ďaleko od potenciálnych zdrojov znečistenia.

Skladovanie:

Uchovávajte pri teplote +10°C až +25°C na suchom mieste ďaleko od zdrojov tepla.

Návod na použitie:

Pre svoju výbornú rozpustnosť a jedinečnú chuť sú ideálne ako raňajky či olovrant. Môžu sa jesť samotné alebo s obľúbeným nápojom.

Zloženie:

pšeničná múka, cukor, palmový olej, mliečna čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, sušená srvátka, laktóza, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový extrakt), nízkotučné kakao 3%, sušené odstredené mlieko, vláknina (inulín), jačmenný slad, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný, difosforečnan sodný), prírodná aroma, minerálne soli, vitamíny. Obsahuje lepok, mlieko, sójový lecitín. Môže obsahovať stopy orechov.

Hmotnosť obsahu: 300g (4×75g)

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader