4x NURTURE Ovocná šťava pomaranč / ananás 200ml

4x NURTURE Ovocná šťava pomaranč / ananás 200ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F021844 , EAN: 5060263760276

4x NURTURE Ovocná šťava pomaranč / ananás 200ml

4× NURTURE Ovocná šťava pomaranč / ananás 200ml

Popis:

Je v nich len voda a ovocná šťava.

Nápoj Nurture Fruity Water + je obohatený o starostlivo vybrané vitamíny a stopové prvky. Bol vytvorený, aby zaneprázdnené rodiny mohli podporiť imunitu svojich detí, ktoré sa začínajú vydávať na dobrodružné cesty, tak ako to robí naša zvedavé sloníča Firsty.

Prirodzené ovocné šťavy deti natoľko zaujali, že sa nakoniec ukázalo, že o presladené nápoje vôbec nestojí! Nurture Fruity Water + obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry z lahodného ovocia. V prepočte sa jedná o jednu čajovú lyžičku na 100 ml. To je zlomok toho, čo sa bežne nachádza v ovocných džúsoch alebo smoothies. Vo Veľkej Británii sa na naše nápoje dokonca nevzťahuje novozavedená daň z cukru a smie sa konzumovať v školách.

Dve rôzne príchute

Pre Vaše deti sme vytvorili dve rôzne príchute nápojov a všetko starostlivo zabalili do kapsičiek navrhnutých výlučne pre Nurture. Tie zabráni náhodnému rozliatiu a výborne sa hodí k aktívnemu spôsobu života. Sláva! Vyberať môžete medzi tropickou príchuťou pomaranč & ananás a osviežujúcou chuťou čerešne & jahody. Povedzte nám potom, ktorá kombinácia Vašim deťom chutí najviac? Pitíčka Nurture Fruity Water + (200 ml) sú k dostaniu buď samostatne alebo vo väčšom balení po 4 kusoch.

Obsah:

45% prírodná ovocná šťava (pomaranč a ananás) a 55% voda + pridanej vitamíny, minerálne látky a Wellmune beta glukány na podporu imunity, kostí a zubov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader