4x HUMANA Kaša ryžová s hráškom a mrkvou 6m+ (200 g)

4x HUMANA Kaša ryžová s hráškom a mrkvou 6m+ (200 g)

nedostupné
Bežná cena: 14,36 €
akčná cena: 13,59 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F027379 , EAN: 8590000000015

4x HUMANA Kaša ryžová s hráškom a mrkvou 6m+ (200 g)

4× HUMANA Kaša ryžová s hráškom a mrkvou 6m+ (200 g)

Popis:

Máte už dosť klasických príchuťou a chcete vyskúšať niečo trochu iné? Skúste Humana nemliečne ryžovú kašu s hráškom a mrkvou – je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca, je bez pridaného cukru (obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry), aróm, farbív i konzervantov.

Neobsahuje mlieko a možno ju pripraviť iba s vodou, prípadne s mliekom, na ktoré je vaše dieťa zvyknuté (pokračovacím, hypoalergénnym či SL mliekom). Je vhodná pre hypoalergénnu výživu a výživu pri intolerancii laktózy.

Vlastnosti:

  • vhodné od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa
  • bez pridaného cukru, aróm, farbív a konzervantov
  • vitamíny A, C, D a zinok – pre zdravý imunitný systém
  • vápnik – dôležitý pre silné kosti a zuby
  • železo – podporuje krvotvorbu

Príprava:

Prevarte pitnú vodu a nechajte ju vychladnúť asi na 50 ° C. Nasypte práškovou kašu do misky (množstvo podľa tabuľky na obale – „Ako správne dávkovať“).

Pridajte odporúčané množstvo vody (podľa tabuľky na obale) a zamiešajte, prípadne upravte množstvo vody či prášku na požadovanú a vaším dieťatkom obľúbenou konzistenciu. Kaša je hotová!

Zloženie:

  • ryžová múka (87 %), hráškové vločky (6 %) (hrášok, škrob), mrkvovej vločky (6 %) (mrkva a mrkvový koncentrát, škrob, maltodextrín), uhličitan vápenatý, zmes vitamínov (vitamín C, niacín, vitamín E , kyselina pantoténová, riboflavín, vitamín B6, tiamín, vitamín A, kyselina listová, biotín, vitamín K, vitamín D, vitamín B12), glukonát zinočnatý, elementárne železo

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader