4x HAMI müsli s ovocím 225g

4x HAMI müsli s ovocím 225g

do 1-2 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F004970 , EAN: 8590340152986

4x HAMI müsli s ovocím 225g

Hami müsli s ovocím

Popis:

Hami müsli predstavuje chutnú cereálne raňajky pre malé bruška. Je kombináciou ovocie, na ktorom si vaše dieťatko pochutí a 7 obilnín, ktoré sú prirodzeným zdrojom energie do začiatku dňa. Svojou konzistenciou je vhodné pre rozvoj žuvanie batoliat. Pridanie obľúbeného mlieka alebo jogurtu do müsli vytvoríte pre svoje dieťatko hodnotné a chutné jedlo plné obilnín a ono bude mať hneď pocit „dospeláka“.

  • Bez pridaného cukru *
  • Kvalitné obilniny dôležité pre zdravé stravovacie návyky
  • Konzistencia prispôsobená veku dieťaťa
  • Vybrané vitamíny a minerály
  • Bez konzervantov a umelých farbív **
  • Obsahuje lepok

Zloženie:

Obilnej múky a vločky 68,5% (ovos, pšenica, ryža, proso, jačmeň, kukurica, raž), sušené ovocie a ovocné prášky 29,5% (hrozienka 14%, jablká 10%, slivky 2,5%, banán 2 %, marhuľa 1%), mleté ​​lieskové orechy 1,5%, maltodextrín, uhličitan vápenatý, vitamíny (B1, D). Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Potravina pre obilnú výživu určená pre dojčatá a malé deti od ukončeného 12. mesiaca.

Návod na prípravu jednej porcie:

Na tanier alebo do misky nalejte 90 ml batoľacieho mlieka, ktoré obvykle podávate svojmu dieťaťu (napr. Hami 3) a nechajte vychladnúť na 40 ° C. Pridajte postupne 6 polievkových lyžíc (35 g) Hami müsli. Hustotu müsli môžete podľa potreby upraviť pridaním mlieka či müsli. Dôkladne premiešajte a nechajte chvíľu ustáť. Müsli podávajte deťom malou plastovou lyžičkou.

Müsli pripravujte s batoliacom mliekom alebo môžete pridať do jogurtu či ovocné výživy. Müsli pripravujte a podávajte vždy čerstvé. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

  • Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry

**Podľa zákona

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader