4x HAMI müsli s banánmi 225g

4x HAMI müsli s banánmi 225g

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F004969 , EAN: 8590340152979

4x HAMI müsli s banánmi 225g

4× HAMI müsli s banánmi 225g

Popis:

Hami müsli predstavuje chutnú cereálne raňajky pre malé bruška. Je kombináciou ovocie, na ktorom si vaše dieťatko pochutí a 7 obilnín, ktoré sú prirodzeným zdrojom energie do začiatku dňa. Svojou konzistenciou je vhodné pre rozvoj žuvanie batoliat. Pridanie obľúbeného mlieka alebo jogurtu do müsli vytvoríte pre svoje dieťatko hodnotné a chutné jedlo plné obilnín a ono bude mať hneď pocit „dospeláka“.

  • Bez pridaného cukru *
  • Kvalitné obilniny dôležité pre zdravé stravovacie návyky
  • Konzistencia prispôsobená veku dieťaťa
  • Vybrané vitamíny a minerály
  • Bez konzervantov a umelých farbív **
  • Obsahuje lepok

Zloženie:

Obilné múky a vločky 65% ​​(ovos, pšenica, ryža, proso, jačmeň, kukurica, raž), sušené ovocie 31% (banán 15%, hrozienka 12%, slivky 4%), mleté ​​lieskové orechy 3%, uhličitan vápenatý, vitamíny (B1, D). Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Potravina pre obilnú výživu určená pre dojčatá a malé deti od ukončeného 12. mesiaca.

Návod na prípravu jednej porcie:

Na tanier alebo do misky nalejte 90 ml batoľacieho mlieka, ktoré obvykle podávate svojmu dieťaťu (napr. Hami 3) a nechajte vychladnúť na 40 ° C. Pridajte postupne 6 polievkových lyžíc (35 g) Hami müsli. Hustotu müsli môžete podľa potreby upraviť pridaním mlieka či müsli. Dôkladne premiešajte a nechajte chvíľu ustať. Müsli podávajte deťom malou plastovou lyžičkou.

Müsli pripravujte s batoliacom mliekom alebo môžete pridať do jogurtu či ovocné desiate. Müsli pripravujte a podávajte vždy čerstvé. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

  • Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry

** Podľa zákona

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader