4x HAMI krupicová s príchuťou vanilky 225g - mliečna kaša

4x HAMI krupicová s príchuťou vanilky 225g - mliečna kaša Akcia

4x HAMI krupicová s príchuťou vanilky 225g - mliečna kaša

skladom

Bežná cena: 13,56 €
akčná cena: 11,99 €

Kód: hami5782 , EAN: 8590340128356

Hami mliečna kaša krupicová s príchuťou vanilky 6 +

Popis:

Hami mliečna kaša krupicová s príchuťou vanilky je vhodná ako výdatný a chutný pokrm pre malé bruška. Obsahuje obilniny, ktoré sú prirodzeným zdrojom energie pre deň plný objavov. Jedna porcia kaše denne tak pomáha postupne zavádzať nové chute obilnín alebo ovocia a utvárať zdravé stravovacie návyky. Je vhodná pre zavedenie lepku do stravy dieťaťa.

  • Kvalitné obilnina dôležitá pre zdravé stravovacie návyky
  • Konzistencia prispôsobená veku dieťaťa
  • Vybrané vitamíny a minerály
  • Bez konzervantov a umelých farbív *
  • Obsahuje lepok

Zloženie:

Následná mliečna dojčenská výživa 42,7% [sušená demineralizovaná srvátka (z mlieka), sušené odtučnené mlieko, rastlinné oleje (palmový, repkový, kokosový, slnečnicový) (obsahuje emulgátor sójový lecitín), uhličitan vápenatý, zmes vitamínov (vit. C, niacín , D-pantothenát vápenatý, vit. E, B1, A, B6, kyselina listová, vit. K1, D3, biotín, vit. B12), fosforečnan železitý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid draselný], pšeničná krupica 32,3 %, cukor, sušené odtučnené mlieko, sušená demineralizovaná srvátka (z mlieka), maltodextrín, škorica, aróma (vanilín). Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Potravina pre obilnú výživu určená pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca.

Návod na prípravu jednej porcie:

Na tanier alebo do misky nalejte 130 ml prevarenej pitnej vody pre dojčatá schladené na 50–60 ° C. Za stáleho miešania (šľahania vidličkou) pridajte postupne 5 polievkových lyžíc (50 g) kaše Hami. Hustotu kaše môžete podľa potreby upraviť pridaním vody či prášku. Dôkladne premiešajte a nechajte chvíľu ustáť. Kašu podávajte deťom malou plastovou lyžičkou. Kašu pripravujte a podávajte vždy čerstvú. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

  • Podľa zákona

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader