4x HAMI krupicová s ovocím (180 g) - nemliečna kaša

4x HAMI krupicová s ovocím (180 g) - nemliečna kaša

do 1-2 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hami7015 , EAN: 8590340130885

4x HAMI krupicová s ovocím (180 g) - nemliečna kaša

Hami obilno-nemliečne kaše krupicová s ovocím 6 +

Popis:

Hami obilná nemliečna kaša krupicová s ovocím sa výborne hodia ako výdatný večerný príkrm alebo zdravé raňajky. Od ukončeného 6. mesiaca. Potravina pre obilnú výživu určená pre dojčatá a malé deti. Pre čo najprirodzenejší prechod z tekutej stravy ju možno pripraviť s materským alebo dojčenským mliekom. Keď dieťatko trpí tráviacimi problémami alebo alergiou na bielkovinu kravského mlieka odporúčame pripraviť kašičku s HA ​​mliekom. S vitamínom D a vápnikom pre normálny rast a vývoj kostí. Bez konzervantov a umelých farbív. *

  • Neobsahuje kravské mlieko.
  • Obsahuje lepok

Zloženie:

Pšeničná krupica (75,9%), cukor, maltodextrín, jahodový prášok (0,4%), banánový prášok (0,3%), broskyňový prášok (0,2%) uhličitan vápenatý, zmes vitamínov: (C, niacín, E, D-pantothenát vápenatý, B1, B6, A, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), D3, biotín), fosforečnan železitý, síran zinočnatý, prírodná jahodová aróma, prírodná banánovej aróma, prírodná broskyňová aróma. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Potravina pre obilnú výživu určená pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca.

Návod na prípravu jednej porcie:

Na tanier alebo do misky nalejte 150 ml dojčenského mlieka, ktoré obvykle podávate svojmu dieťaťu (napr. Hami) a nechajte vychladnúť na 40 ° C. Za stáleho miešania (šľahania vidličkou) pridajte postupne 4 polievkové lyžice (22 g) kaše Hami. Hustotu kaše môžete podľa potreby upraviť pridaním mlieka alebo prášku. Dôkladne premiešajte a nechajte chvíľu ustáť. Kašu podávajte deťom malou plastovou lyžičkou. Kašu pripravujte a podávajte vždy čerstvú. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

  • Podľa zákona

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader