4x BELLA HAPPY Newborn 1 plienky (2-5 kg) 78 ks + Indulona Telový krém 250 ml + Happy Wipes 24 ks

4x BELLA HAPPY Newborn 1 plienky (2-5 kg) 78 ks + Indulona Telový krém 250 ml + Happy Wipes 24 ks

nedostupné
Bežná cena: 65,74 €
akčná cena: 45,29 €
Cena za kus: 0,15 €

Kód: F040160 , EAN: 8590000000015 , Značka: Bella Baby Happy

4x BELLA HAPPY Newborn 1 plienky (2-5 kg) 78 ks + Indulona Telový krém 250 ml + Happy Wipes 24 ks

Balení obsahuje:

  • 4× BELLA HAPPY Newborn 1 (2–5 kg) Big Pack 78ks – jednorazové plienky
  • 1× Indulona Telový krém 250 ml
  • 1× BELLA HAPPY Baby – čistiace obrúsky 24 ks

BELLA HAPPY Newborn 1 (2–5 kg) Big Pack 78ks – jednorazové plienky

Popis:

Plienky Happy – Happy každý deň!

Plienky Bella Baby Happy sú moderné, priedušné hygienické výrobky určené pre dojčatá a deti. Každá z ôsmich vyrábaných veľkostí ponúka odlišné vlastnosti prispôsobené vývojovej etape dieťaťa, čím umožňujú zvoliť produkt spĺňajúci všetky požiadavky.

Plienky najmenších veľkostí – teda BEFORE NEWBORN (0), NEWBORN (1) A MINI (3) – patrí do nového konštrukčného systému zvaného EARLY CARE SYSTÉM, ktorý bol vyvinutý pre novorodencov a dojčatá do hmotnosti približne 6 kg. Systém sa sústredí najmä na vlastnosti zohľadňujúci maximálne nároky na jemnosť, mäkkosť a elimináciu vyrážok či podráždenia citlivej pokožky. K najdôležitejším vlastnostiam Early Care Systemu patrí:

TECHNOLÓGIE AIR FLOW

Priedušnosť plienky zaisťuje prístup čerstvého vzduchu k pokožke dieťatka, zabraňuje zapareniu a minimalizuje riziko podráždenia.   PREMIUM DRY:

Špeciálne embosovaná netkaná textília urýchľuje distribúciu a absorpciu tekutiny a umocňuje pocit sucha

VRSTVA EXTRA SOFT:

Super mäkká vonkajšia vrstva plienky poskytuje pocit výnimočné mäkkosti a pohodlia

INDIKÁTOR VLHKOSTI:

Indikátor vlhkosti pomáha zaistiť, aby pokožka dieťatka bola vždy v suchu. Indikátor zmenou farby naznačuje rodičom, kedy je potrebné plienku vymeniť.

Plienky Happy Newborn boli vytvorené špeciálne pre bábätká v prvých mesiacoch života. Sú určené pre dojčatá s hmotnosťou 2 až 5 kg.

Keďže novorodenci a dojčatá vyžadujú obzvlášť jemnú starostlivosť, boli najmenšie veľkosti plienok Happy vybavené novým špeciálnym systémom Early Care System, ktorý zaručuje výnimočnú mäkkosť, vysokú savosť a ochranu pred podráždením citlivej pokožky bábätka.

Vďaka unikátnym vlastnostiam plienok Happy Newborn, prispôsobeným tejto fáze vývoja dieťaťa, je plienka ako najjemnejšie bielizeň. Pokožka bábätka je výnimočne citlivá a náchylná voči podráždeniu, preto je v tomto období obzvlášť dôležité dostatočne časté prebaľovanie. Jednorazové plienky Happy Newborn sú vybavené indikátorom vlhkosti – špeciálnym prúžkom v prednej časti plienky, ktorý zmenou farby signalizuje, že je plienka pomočenie a je potreba dieťa prebaliť.

Vlastnosti plienok Happy Newborn:

Indikátor vlhkosti – špeciálny prúžok v prednej časti plienky, ktorý zmenou farby signalizuje, že je nutné plienku vymeniť, aby bolo bábätko stále v suchu a cítilo sa pohodlne, Technológia Air Flow zaručuje plnú priedušnosť plienky a zaisťuje prístup čerstvého vzduchu k pokožke dieťaťa, čo ju chráni pred zaparením a podráždením, Výstrih na hojace sa pupček v prednej časti plienky zaisťuje prístup vzduchu k pahýlku pupočnej šnúry, čím sa proces hojenia urýchľuje, špeciálna embosovaná jemná netkaná textília Premium Dry zaisťuje rýchle a účinné pohltenie obsahu plienky a poskytuje lepší pocit sucha, super mäkká vonkajšia vrstva plienky Extra Soft Cover zaručuje pocit komfortu a jemnosti, Pružné volániky – udržujú obsah plienky vnútri a chráni pred jeho vytečením, Suché zipsy s možnosťou opakovaného odopínanie a zapínanie – pružné a mäkké, netlačí a zároveň zaručujú správnu fixáciu.

+

INDULONA Telový krém – Original, 250 ml

Popis:

Vyživujúci telový krém je určený pre veľmi suchú a citlivú pokožku. Prírodná vazelína pokožku hydratuje a premasťuje. Krém v pokožke uzamkne potrebnú vlhkosť a chráni ju pred poškodením a vonkajšími vplyvmi. Zanechá pokožku jemnú a vláčnu.

Použitie a skladovanie:

Aplikujte na čistú pokožku a dôkladne rozotrite. Skladovať krém odporúčame pri teplote 15 – 25 °C, chráňte pred slnečným svetlom.

Zloženie:

Krém neobsahuje parabény ani iné konzervačné látky. Pozorované stopy oleja nie sú na závadu. Dermatologicky testované.

Petrolát, Aqua, Lanolín, Paraffinum liqiudum, cetearyl alcohol, Cholesterol, Parfum, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, d-Limonene, Linalool

+

BELLA HAPPY Baby – čistiace obrúsky 24 ks

Popis:

Jemné obrúsky Bella Baby Happy s obsahom alantoínu a vitamínu E dokonale čistí pokožku.

Po ich použité zostáva ochranná vrstva, ktorá zabraňuje vysušovaniu pokožky. Účinnosť čistenia umožňuje ich použitie počas prebaľovaní a tiež v prípade potreby očistenie rúk, napr. Po použití toalety.

Hypoalergénne obrúsky radu Sensitive sú odporúčané pre deti s veľmi citlivou pokožkou.

Obrúsky sú obohatené o výťažky z aloe, ktoré ošetruje a hydratuje jemnú detskú pokožku. Neobsahujú mydlo, vonné látky ani alkohol.

Vlhčené obrúsky Milk & Honey obsahujú bielkovinové proteíny a výťažky z medu. Prírodné bielkovinové proteíny dôkladne čistí a zvlhčujú pokožku; zatiaľ čo výťažky z medu zmierňujú začervenanie a podráždenie kože.

Vlhčené obrúsky Silk & Cotton s prírodnými proteínmi z hodvábu čistí a zvlhčujú detskú pokožku; výťažky z bavlny pokožku chráni a zmierňujú jej podráždenie. Neutrálne pH 5,5 našich obrúskov zaisťuje správnu hydratáciu pokožky.

Pohodlné fóliové balenie s lepiacim uzáverom, ktorý je možné opakovane otvárať a zatvárať, umožňujú použiť obrúsky v každej situácii.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader