3xHAMI Malý Gurmán Boloňské špagety 230g

3xHAMI Malý Gurmán Boloňské špagety 230g Akcia 3+1

3xHAMI Malý Gurmán Boloňské špagety 230g

skladom

Bežná cena: 5,67 €
akčná cena: 5,19 €

Kód: hami5750 , EAN: 8590340122521

3×Hami Malý Gurmán Boloňské špagety 230g

Popis:

Vaše dieťatko oslávilo prvé narodeniny a stáva sa zvedavým batoľaťom. Snaží sa robiť to, čo vy, a najradšej by jedlo s Vami rovno z Vášho taniera. Majte ale na pamäti, že jeho výživové nároky sú stále iné ako tie Vaše.

Batoľatá by mala mať dostatočný príjem zeleniny a pestrú stravu s nižším podielom soli, sacharidov a bielkovín než aká je odporúčaná dospelým.

S vymýšľaním jedálničku ani každodenným varením si už nemusíte robiť starosti. Stačí vyskúšať nové mäsovozeleninové príkrmy. Hami Malý gurmán v praktickom tanierika, ktoré sú určené práve pre deti od ukončeného 12. mesiaca.

Viete, že väčšina slovenských batoliat nemá podľa posledného prieskumu * dostatok zeleniny vo svojom jedálničku? Hami Malý Gurmán zaistí vášmu dieťaťu 100% odporúčanej dennej dávky zeleniny a jednu porciu mäsa, ktorú potrebuje.

  • Prieskum bol vykonaný v roku 2010 nutričnými terapeutmi z občianskeho združenia Výživa detí
  • Kompletné a vyvážené jedlo pre batoľatá
  • Zaistí 1 porciu mäsa
  • Lahodne chutí a vonia vďaka špeciálnemu šetrnému spracovaniu surovín v pare

Zloženie:

Bolonské špagety

Koncentrované pyré z paradajok 50,44%, cestoviny (pšenica, vaječný bielok) 15,2%, mrkva 10,5%, hovädzie mäso 9,2%, cibule 5,8%, zemiaky, zeler, modifikovaný kukuričný škrob, olivový olej , rastlinné oleje [(repkový, slnečnicový) + vitamín E], voda, cesnak, cukor, prírodná morská soľ, arómy

Anonymný užívateľ

kupujeme pravidelne, nasa mala sa vzdy tesi ked vidi ze dostane obedik z tejto krabicky

chutne
nic

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader