3x SUNARKA Dobrú noc krupicová kašička mliečna s medom 225g

3x SUNARKA Dobrú noc krupicová kašička mliečna s medom 225g Akcia Darček

3x SUNARKA Dobrú noc krupicová kašička mliečna s medom 225g

skladom

Bežná cena: 8,99 €
akčná cena: 7,85 €

Kód: F011440 , EAN: VIRTUAL PACK

SUNARKA krupicová kašička s medom na dobrú noc mliečna 225g

Popis:

Mliečne kaše SUNARKA prispievajú k správnemu rastu, harmonickému vývoju a celkovému pohodliu dieťaťa. Obsahujú naturbalance, vyváženú kombináciu zdravej výživy a prirodzenej mliečnej chuti.

Prirodzená chuť:

Vynikajúca chuť mliečnych kaší SUNARKA je daná zložením s vyváženým obsahom mlieka, vyšším podielom ovocia a prirodzeným obsahom starostlivo vybraných obilnín.

Vybrané cereálie:

SUNARKA kaše obsahujú vybrané cereálie, ktoré by mali byť v dostatočnom množstve pravidelnou súčasťou jedálnička pre spokojné bruško a jeho pohodlie. Naviac sú kaše vďaka špeciálnemu spracovaniu cereálií ľahko stráviteľné.

Prírodné suroviny:

SUNARKA kaše sú vyrábané z vysoko kvalitných a prísne kontrolovaných prírodných obilnín a ďalších surovín bez použitia konzervačných látok a farbív. Vitamíny a minerálne látky SUNARKA kaše obsahujú všetky dôležité vitamíny a minerálne látky vrátane vápnika a vitamínu D, ktoré sú dôležité pre normálny rast a vývin kostí u detí.

Bez pridaného cukru * Obsahuje naturbalance Výživná a ľahko stráviteľná Obsahuje mlieko Výborná rozpustnosť Jednoduchá príprava, stačí pridať vodu

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader