Loading
Loading

3x SUNÁREK Malinový rozpustný nápoj (200 g)

3x SUNÁREK Malinový rozpustný nápoj (200 g)

nedostupné
Bežná cena: 10,50 €
akčná cena: 9,57 €
Cena za kus: 3,19 €
Pri nákupe produktov Sunar a Sunárek nad 56 € si v košíku vyberiete jeden z darčekov: termoobal na fľašu G-mini alebo sadu na odtlačok ručičky Petite&Mars zdarma.
DARČEK: PETITE&MARS Odtlačok 3D v krabičke
DARČEK:  G-MINI Termoobal na fľašu, veľká -Steel Grey

Kód: F011426 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunárek

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

3x SUNÁREK Malinový rozpustný nápoj (200 g)

SUNÁREK Detský rozpustný nápoj s malinovou príchuťou možné podávať zatepla aj za studena. Je teda skvelý za chladného počasia na zahriatie a za horúceho na osvieženie. Skvele chutí a môžu ho aj menšie bábätká (od ukončeného 6. mesiaca). Obsahuje vitamín C a probiotickú vlákninu, naopak v ňom nie sú žiadne sacharidy, takže nie je potrebné sa obávať o zdravie prvých zúbkov.

Vlastnosti:

  • Maliny sú zdrojom antioxidantov
  • Obsahuje vitamín C a prebiotiká
  • Má jednoduchú prípravu – stačí prevariť dojčenskú vodu, nechať ju vychladnúť na 40 °C a v 100 ml rozmiešať dve lyžičky nápoje
  • Nie je do neho pridávaná sacharóza
  • Možno podávať tepla aj za studena

Zloženie:

Glukóza, maltodextrín (zemiakový a kukuričný), inulín, ibištekový extrakt, sušený jablčný prášok (zemiakový a kukuričný maltodextrín, jablčná šťava, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), malinový prášok 0,56 % (zodpovedá 4,2 % čerstvých malín, maltodextrín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), šípkový extrakt, prírodná malinová aróma, vitamín C, prírodná jablkové aróma.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader