3x SUNÁREK Dobrú noc banánová kašička mliečna (225 g)

3x SUNÁREK Dobrú noc banánová kašička mliečna (225 g)

skladom
Bežná cena: 9,27 €
akčná cena: 7,85 €
Cena za kus: 2,62 €

Kód: F011443 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunárek

3x SUNÁREK Dobrú noc banánová kašička mliečna (225 g)

Keď vaše bábätko začne znenazdania v noci zle spať, môže to byť tým, že je málo zasýtené. Nastáva teda čas, kedy mu môžete večernú mliečnu dávku nahradiť kašou. Sunárek prináša širokú paletu kašičiek pre rôzne vekové kategórie. Sú vyrobené z prísne kontrolovaných surovín, bez prídavku farbív a konzervačných látok a podávať ich môžete nielen ako sýtu večeru, ale aj ako zdravé raňajky.

Banánová kašička mliečna ryžová na dobrú noc je vďaka špeciálnemu spracovaniu použitých cereálií ľahko stráviteľná a obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerálne látky vrátane vápnika a vitamínu D, ktoré sú dôležité pre normálny rast a vývin kostí. Nechýba mliečna zložka, ktorá prispieva k lahodnej chuti.

Mliečna kaša od ukončeného 4. mesiaca.

Prirodzená chuť

Vynikajúca chuť mliečnych kaší SUNÁREK je daná ich zložením s vyváženým obsahom mlieka, vyšším podielom ovocia a prirodzeným obsahom starostlivo vybraných obilnín.

Vybrané cereálie

SUNÁREK kaše obsahujú vybrané cereálie, ktoré by mali byť v dostatočnom množstve pravidelnou súčasťou jedálnička pre spokojné bruško a jeho pohodlie. Navyše sú kaše vďaka špeciálnemu spracovaniu cereálií ľahko stráviteľné.

Prírodné suroviny

SUNÁREK kaše sú vyrábané z vysoko kvalitných a prísne kontrolovaných prírodných obilnín a ďalších surovín bez použitia konzervačných látok a farbív.

Vitamíny a minerálne látky

SUNÁREK kaše obsahujú všetky dôležité vitamíny a minerálne látky vrátane vápnika a vitamínu D, ktoré sú dôležité pre normálny rast a vývin kostí u detí.

Vlastnosti:

 • Mliečna kaša od ukončeného 4. mesiaca
 • Ideálny na noc
 • Obsahuje mliečnu zložku
 • Ľahko stráviteľné cereálie
 • Vitamín D a vápnik
 • Bez pridaného cukru
 • Neobsahuje arómy, farbivá ani konzervačné látky

Spôsob prípravy:

 • Pitnú, najlepšie dojčenskú vodu prevarte a následne ju ochlaďte na 50–60 ° C.
 • Do hlbšieho taniera alebo misky nalejte 150 ml ochladenej dojčenskej vody.
 • Za intenzívneho miešania vidličkou postupne pridávajte 45 g sušenej mliečnej kaše SUNÁREK, čo je asi 5–6 polievkových lyžíc.
 • SUNÁREK po príprave ihneď podávajte. Kašu nikdy nevarte. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

Zloženie:

Hydrolyzovaná ryžová múka 59 %, pokračovacia mliečna dojčenská výživa 35 % (odtučnené sušené mlieko, rastlinné oleje [palmový, sójový, kokosový, slnečnicový], demineralizovaná srvátková bielkovina, laktóza [z mlieka], minerálne látky [uhličitan vápenatý, elementárne železo, glukonát zinočnatý ], emulgátor: sójový lecitín, vitamíny [C, niacín, E, kyselina pantoténová, tiamín – vitamín B1), B6, A, riboflavín – vitamín B2, kyselina listová, K, biotín, D3, B12]), sušené banánové vločky 3 %, mliečna bielkovina, minerálne látky (uhličitan vápenatý, elementárne železo, glukonát zinočnatý), prírodná aróma, vitamíny (C, niacín, E, kyselina pantoténová, riboflavín – vitamín B2, B6, tiamín – vitamín B1, A, kyselina listová, biotín , D3, B12).Obsahuje mlieko, sójový olej a lecitín.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader