3x SUNAR Premium HA 1+, 700g – počiatočné dojčenské mlieko

3x SUNAR Premium HA 1+, 700g – počiatočné dojčenské mlieko

3x SUNAR Premium HA 1+, 700g – počiatočné dojčenské mlieko

skladom

cena: 43,20 €

Kód: F019614 , EAN: 8590000000015

3× SUNAR Premium HA 1+, 700g – počiatočné dojčenské mlieko

Popis:

Sunar premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka. Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku.

Galaktooligosacha­ridy (GOS): Napodobňujú funkciu oligosacharidov v materskom mlieku a sú využívané črevnou mikroflórou.

DHA a ARA: Sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus dôležité. Preto by sa mali podľa odporúčaní odborníkov na výživu prijímať stravou.

Nukleotidy: Sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus dôležité. Preto by sa mali podľa odporúčaní odborníkov na výživu v dostatočnom množstve prijímať stravou.

Sunar premium HA 1+ je určený na výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Sunar premium HA 1+ je určený na diétny postup pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Obsahuje hydrolizovanú bielkovinu, ktorá pomáha znižovať riziko vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka. Riziko vzniku alergií je zvýšené najmä u dojčiat, ktoré nemôžu byť dojčené a v rodine ktorých – predovšetkým u rodičov alebo súrodencov – sa už alergia vyskytuje. Sunar premium HA 1+ by sa nemal používať v prípadoch, keď sa už u dojčaťa alergia na bielkovinu kravského mlieka prejavila, alebo pri jej liečbe. Při výžive Sunar premium HA 1+ sa neodporúča zavádzať inú výživu obsahujúcu mliečne bielkoviny. Mierne horkastá chuť mlieka nie je na prekážku. Je spôsobená obsahom hydrolyzovanej bielkoviny, ktorá je podstatou hypoalergénnych mli­ek.

Spôsob prípravy:

  • Umyte si ruky a dôkladne vysterilizuje cumlík, fľašu a krúžok tým, že ich ponoríte na 10 minút do vriacej vody.
  • Prevarte dojčensku vodu a ochlaďte ju na 40 – 60 °C. Nalejte do fľašky požadované množstvo dojčenskej vody. Nespotrebovanú vodu už znovu nepoužívajte.
  • Naplňte priloženú odmerku vrchovato práškom a zarovnajte ju ostrím čistého noža.
  • Pridajte požadovaný počet odmeriek do vysterilizovanej fľašky (pozrite tabuľku). Nemeňte pomer prášku a vody.
  • Fľašku dobre uzavrite a pretrepte, kým sa prášok úplne nerozpustí.
  • Pred podávaním pripraveného mlieka dieťaťu si vždy skontrolujte jeho teplotu navnútornej strane zápästia (teplota by nemala byť vyššia ako 37 – 40 °C) a ihneď podávajte. Pripravené mlieko spotrebujte najneskôr do 1 hodiny. Mlieko už znovu neohrievajte ani nepodávajte.

Dávkovanie:

Z 90 ml vody a 3 zarovnanych odmeriek prášku pripravíte 100 ml obnoveného mlieka. Vždy používajte len priloženú odmerku. Plná odmerka obsahuje 4,7 g Sunar premium HA 1+ a zodpovedá 22,9 kcal.

Uchovávanie:

Na každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu. Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znova nepodávajte. Pripravené mlieko ihneď spotrebujte – najneskôr do 1 hodiny. Skladujte v suchu a pri teplote do 24 ° C a v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Po príprave každej dávky balenie vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a chladnom mieste. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 14 dní.

Zloženie:

laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (sójový, kokosový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, palmový), hydrolyzovaná srvátková bielkovina (z mlieka), maltodextrin, galaktooligosacha­ridy (z laktózy), emulgátor: estery mono- a diglyceridov mastných kyselin s kyselinou citrónovou, sójový lecitín, minerálne látky (orthofosforečnan vápenatý, citrát horečnatý, chlorid draselný, hydroxid vápenatý, citrát vápenatý, orthofosforečnan disodný, uhličitan vápenatý, chlorid vápenatý, citrát draselný, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný), vitaminy (L-askorbat sodíka, DL-alfa tokoferol acetát, retinylacetát, nikotínamid, cholekalciferol, D-pantotenát vápnika, kyanokobalamín, fytomenadión, thiamín hydrochlorid, riboflavín, hydrochlorid pyridoxínu, kyselina listová, D-biotín), rybí olej, olej z Mortierella alpina, chlorid cholínu, nukleotidy (sodná soľ cytidin 5’monofosfátu, sodná soľ uridin 5’monofosfátu, sodná soľ adenosin 5’monofosfátu, sodná soľ guanosin 5’monofosfátu, sodná soľ inosin 5’monofosfátu), L-karnitín, taurín, inozitol. Zloženie sa vzťahuje na sušený stav potraviny.

Dôležité upozornenie:

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely v prášku. Určená pre dojčatá s rizikom vzniku alergií.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader