3x JOHNSON'S Baby Extra Sensitive 224 ks - čistiace obrúsky

3x JOHNSON'S Baby Extra Sensitive 224 ks - čistiace obrúsky

skladom
Bežná cena: 17,67 €
akčná cena: 15,69 €
Cena za kus: 5,23 €

Kód: F037731 , EAN: 8590000000015 , Značka: Johnsons Baby

3x JOHNSON'S Baby Extra Sensitive 224 ks - čistiace obrúsky

Johnson Baby Extra sensitive sú jemné vlhčené obrúsky bez parfumácie. Vďaka receptúre No More Tears® (Už ani slzu) sú jemné k novorodeneckej pokožke ako čistá voda a možno ich bez obáv používať už od prvého dňa. Neobsahujú mydlo ani alkohol. Vhodné na použitie na celé telo, dokonca aj na citlivé očné partie.

JOHNSON'S® Baby vlhčené obrúsky Extra Sensitive sú špeciálne vyvinuté pre novorodencov. Obsahujú 97% čistej vody a len nevyhnutné umývacie prísady. Vďaka receptúre No More Tears® (Už ani slzu) sú šetrné k novorodeneckej pokožke ako čistá voda, takže už od prvého dňa si môžete byť istá, že svojmu dieťatku poskytujete tú najlepšiu starostlivosť. Hypoalergénne, bez obsahu mydla a alkoholu. Vhodné na použitie na celé telo, vrátane citlivej pokožky okolo očí. Bezpečné pre pokožku novorodenca už od prvého dňa.

Ako ich používať?

Pokožka pod plienkami je enormne citlivá a náchylná k akémukoľvek podráždeniu, ktoré veľmi rýchlo prechádza v zapareniny a môže byť tiež vstupnou bránou k rôznym kožným infekciám. Na čistenie pokožky preto odporúčame použiť detské vlhčené obrúsky, prípadne umytie vodou a detským mydlom. Starostlivo odstráňte prilepené zvyšky stolice a moču a jemne utrite vlhčenými obrúskami. Na ich počtu nešetrite. Obrúsky sú určené výhradne na jednorazové použitie. Na takto očistenú pokožku naneste krém proti zapareninám.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader