3x HOLLE Špaldová mliečna kaša, 250g

3x HOLLE Špaldová mliečna kaša, 250g Darček

3x HOLLE Špaldová mliečna kaša, 250g

skladom

cena: 12,80 €

Kód: F009429 , EAN: 7640104950141

3× HOLLE Špaldová mliečna kaša, 250g

Popis:

HOLLE – značka švajčiarskej detské bio výživy s 80 ročnou tradíciou Výživa pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca veku dieťaťa, alergénne informácie: obsahuje lepok, nesladená, obsahuje mlieko

Zloženie

Celozrnná špaldová múka 37%, odstredené sušené mlieko 20%, múčnaté prášok čiastočne demineralizovanej 12%, Vitamín B1 rastlinný olej, maltodextrín, uhličitan vápenatý, Vitamín A, Vitamín D

HOLLE – záruka kvality Organická mliečna kaša sa špaldou je vyrobana z 99% z organicky vyrábaných surovín. Vyrobená z demeter celozrnného pšeno, prémiového rastlinného oleja a organického kravského mlieka získaného v súlade s EÚ predpismi pre organické poľnohospodárstvo. Celozrnná mliečna cereálie je nesladená.

Príprava

130 ml vody privedieme k varu, potom schladíme na 50 stupňov Celzia. Nalejeme do taniera, pridáme 5 polievkových lyžíc kaše ca 40 g. Potom schladíme na teplotu vhodnú na prehltnutie, tj 37 stupňov Celzia a podávame.

Dôležité upozornenia

Kašu podávajte vždy lyžicou. Dodržujte prosím návod na prípravu. Správny dávkovací pomer dá vášmu dieťaťu vždy tie látky, ktoré potrebuje. Potravina je súčasťou zmiešanej stravy, potravina musí byť podávaná na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy. Pripravte pokrm vždy čerstvý, zvyšky nepoužívajte. HOLLE kaša je len časťou výživy a nesmie nahrádzať materské mlieko v prvých 4 mesiacoch veku dieťaťa. Ako zmiešaná strava nahrádza výživu z fľaše po 4. Mesiaci veku. Ideálny ako večerné výživa, aby sme navykli dieťatko na lyžicu a novú stravu. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo prehriatia) Chráňte pred teplom, skladujte v suchu a originálne zatvorené spotrebujte do dátumu uvedeného na spodku obalu. Po otvorení uchovávajte v chlade a suchu. Otvorené spotrebujte do 3–4 týždňov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader