3x HAMI Malý Gurmán Krémové rizoto s mrkvou a hráškom 230 g

3x HAMI Malý Gurmán Krémové rizoto s mrkvou a hráškom 230 g Akcia 3+1

3x HAMI Malý Gurmán Krémové rizoto s mrkvou a hráškom 230 g

skladom

Bežná cena: 5,67 €
akčná cena: 5,19 €

Kód: hami5751 , EAN: 8590340121425

3× HAMI Malý Gurmán Krémové rizoto s mrkvou a hráškom 230 g

Popis:

Vaše dieťatko oslávilo prvé narodeniny a stáva sa zvedavým batoľaťom. Snaží sa robiť to, čo vy, a najradšej by jedlo s Vami rovno z Vášho taniera. Majte ale na pamäti, že jeho výživové nároky sú stále iné ako tie Vaše.

Batoľatá by mala mať dostatočný príjem zeleniny a pestrú stravu s nižším podielom soli, sacharidov a bielkovín než aká je odporúčaná dospelým.

S vymýšľaním jedálničku ani každodenným varením si už nemusíte robiť starosti. Stačí vyskúšať nové mäsovozeleninové príkrmy. Hami Malý gurmán v praktickom tanierika, ktoré sú určené práve pre deti od ukončeného 12. mesiaca.

Viete, že väčšina slovenských batoliat nemá podľa posledného prieskumu * dostatok zeleniny vo svojom jedálničku? Hami Malý Gurmán zaistí vášmu dieťaťu 100% odporúčanej dennej dávky zeleniny a jednu porciu mäsa, ktorú potrebuje.

  • Prieskum bol vykonaný v roku 2010 nutričnými terapeutmi z občianskeho združenia Výživa detí
  • Kompletné a vyvážené jedlo pre batoľatá
  • Zaistí 1 porciu mäsa
  • Lahodne chutí a vonia vďaka špeciálnemu šetrnému spracovaniu surovín v pare

Zloženie:

Voda, mrkva 16,6 g, ryža 12,6 g, kura 8 g, kukurica 5 g, zemiaky, modifikovaný kukuričný škrob, hrášok 1,6 g, cibuľa, zeler, rastlinné oleje [(repkový, slnečnicový) + vitamín E] , soľ, arómy

Anonymný užívateľ

casto cestujeme a kedze nedavame malej rovnake jedlo ako jeme my, je super ze si mozme zbalit tuto krabicku a kdekolvek nam ju na 30 sekund zohreju. Malicka je spokojna, obedik jej chuti.

Pre nasu dcerku najoblubenejsie jedlo :-)
mozno cena

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader