3x HAMI Malý Gurmán: Dusená zelenina s morskou rybou (230 g)

3x HAMI Malý Gurmán: Dusená zelenina s morskou rybou (230 g)

skladom
Bežná cena: 5,79 €
akčná cena: 5,19 €

Kód: hami5747 , EAN: 8590340121449

3x HAMI Malý Gurmán: Dusená zelenina s morskou rybou (230 g)

Vaše dieťatko oslávilo prvé narodeniny a stáva sa zvedavým batoľaťom. Snaží sa robiť to, čo vy, a najradšej by jedlo s Vami rovno z Vášho taniera.

Majte ale na pamäti, že jeho výživové nároky sú stále iné ako tie Vaše. Batoľatá by mala mať dostatočný príjem zeleniny a pestrú stravu s nižším podielom soli, sacharidov a bielkovín než aká je odporúčaná dospelým.

S vymýšľaním jedálnička ani každodenným varením si už nemusíte robiť starosti. Stačí vyskúšať nové mäsovozeleninové príkrmy. Hami príkrmy Malý gurmán v praktickom tanieriku, ktoré sú určené práve pre deti od ukončeného 12. mesiaca.

Viete, že väčšina slovenských batoliat nemá podľa posledného prieskumu dostatok zeleniny vo svojom jedálničku? Hami Malý Gurmán zaistí vášmu dieťaťu 100% odporúčanej dennej dávky zeleniny a jednu porciu mäsa, ktorú potrebuje.

Vlastnosti:

  • vhodné pre deti od ukončeného 12. mesiaca
  • kompletné a vyvážené jedlo pre batoľatá
  • zaistí 1 porciu mäsa
  • lahodne chutí a vonia vďaka špeciálnemu šetrnému spracovaniu surovín v pare
  • balenie obsahuje 3 ks príkrmov

Zloženie:

  • mrkva 17,3 g, voda, koncentrované pyré z paradajok 14,3 g, cuketa 12,9 g, morská ryba (treska tmavá 4,4 g, morská šťuka 4 g), pšenica, zemiaky, baklažán 4 g, červená paprika 4 g, cibuľa, modifikovaná kukuričný škrob, olivový olej, rastlinné oleje [(repkový, slnečnicový) + vitamín E], cukor, petržlen 0,3 g, soľ, arómy

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader