Loading
Loading

3x HAMI Malý Gurmán Dusená zelenina s morskou rybou 230 g

3x HAMI Malý Gurmán Dusená zelenina s morskou rybou 230 g

skladom
cena: 6,87 €
Cena za kus: 2,29 €

Kód: F035220 , EAN: 8590000000015 , Značka: Hami

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

3x HAMI Malý Gurmán Dusená zelenina s morskou rybou 230 g

Vaše dieťatko oslávilo prvé narodeniny a stáva sa zvedavým batoľaťom. Snaží sa robiť to, čo vy, a najradšej by jedlo s Vami rovno z Vášho taniera.

Majte ale na pamäti, že jeho výživové nároky sú stále iné ako tie Vaše. Batoľatá by mala mať dostatočný príjem zeleniny a pestrú stravu s nižším podielom soli, sacharidov a bielkovín než aká je odporúčaná dospelým.

S vymýšľaním jedálničku ani každodenným varením si už nemusíte robiť starosti. Stačí vyskúšať nové mäsovozeleninové príkrmy. Hami Malý gurmán v praktickom tanierika, ktoré sú určené práve pre deti od ukončeného 12. mesiaca.

Viete, že väčšina slovenských batoliat nemá podľa posledného prieskumu * dostatok zeleniny vo svojom jedálničku? Hami Malý Gurmán zaistí vášmu dieťaťu 100% odporúčanej dennej dávky zeleniny a jednu porciu mäsa, ktorú potrebuje.

  • Prieskum bol vykonaný v roku 2010 nutričnými terapeutmi z občianskeho združenia Výživa detí
  • Kompletné a vyvážené jedlo pre batoľatá
  • Zaistí 1 porciu mäsa
  • Lahodne chutí a vonia vďaka špeciálnemu šetrnému spracovaniu surovín v pare

Zloženie:

Mrkva 17,3 g, voda, koncentrované pyré z paradajok 14,3 g, cuketa 12,9 g, morská ryba (treska tmavá 4,4 g, morská šťuka 4 g), pšenica, zemiaky, baklažán 4 g, červená paprika 4 g, cibuľa, modifikovaná kukuričný škrob, olivový olej, rastlinné oleje [(repkový, slnečnicový) + vitamín E], cukor, petržlen 0,3 g, soľ, arómy

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader