2x SURF White Orchid 4,2 L (60 dávok) – prací gél

2x SURF White Orchid 4,2 L (60 dávok) – prací gél

skladom
Bežná cena: 24,99 €
akčná cena: 18,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F041236 , EAN: 8590000000015 , Značka: Surf

2x SURF White Orchid 4,2 L (60 dávok) – prací gél

Prací gél Surf White Orchid & Jasmine je dokonalé spojenie dvoch vôní s utišujúcim vplyvom. Pre bielu orchideu je charakteristická sviežosť, zatiaľ čo jazmín má teplú, sladkú a upokojujúcu vôňu. Jazmín má v Indii názov „Kráľovna noci“. Jeho vôňa vraj dokáže vyvolať optimistické a veselé pocity.

Upokojujúca kompozícia Surf White Orchid & Jasmine je dostupná v podobe tekutého pracieho prostriedku, pracieho prášku aj gélových kapsúl.

Odporúčame túto variantu používať na biele prádlo.

Charakteristika:

  • Tekutý prací prípravok
  • Vôňa White Orchid & Jasmine
  • Určený na biele prádlo
  • 60 pracích dávok
  • Úžasná vôňa
  • Žiarivá čistota

Značka Surf:

Pracie prostriedky Surf vás nadchnú žiarivou čistotou a úžasnou vôňou. Veselý Surfík z mydlovej peny prináša aj do všedných činností radosť a potešenie. Vyskúšajte Surf vo všetkých obľúbených formách ako prací prášok, gél na pranie i kapsule.   Surf volí a spája jednotlivé vône tak, aby tvorili unikátne kompozície. Pracie prostriedky Surf ponúkajú nielen účinnosť prania, ale tiež dlhotrvajúcu vôňu sviežosti. Našou filozofiou je tvorenie vôní, ktoré dovoľujú na chvíľu zabudnúť na všedné starosti počas dňa. Aromatické kompozície, ktoré tvoria Surf, dodávajú výnimočnosť vypraným veciam, ktoré sú vďaka tomu nielen čisté, ale aj plné sviežosti a krásnej vône.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader