2x SURF Color Tropical 4,2 L (60 dávok) - prací gél

2x SURF Color Tropical 4,2 L (60 dávok) - prací gél

do 1 týždňa
Bežná cena: 24,99 €
akčná cena: 18,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F041235 , EAN: 8590000000015 , Značka: Surf

2x SURF Color Tropical 4,2 L (60 dávok) - prací gél

Prací gél Surf Color Tropical Lily & Ylang Ylang je bohatou kompozíciou dvoch exotických kvetov s prekvapujúcou vôňou. Ženská, ale silná ľalia má ľahko medovú, kvetovú vôňu spôsobujúcu, že je to jeden z piatich najžiadanejších rezaných kvetov na svete. Kvet ylang ylang má sladké aróma, ktoré je zvodné a utišujúce. Vraj jeho zmyselná vôňa dokáže spájať myseľ a telo a uvádzať do stavu eufórie.

Exotická kompozícia Surf Tropical Lily & Ylang Ylang je dostupná v podobe tekutého pracieho prostriedku, pracieho prášku aj gélových kapsúl.

Odporúčame túto variantu používať na farebnú bielizeň.

Charakteristika:

  • Tekutý prací prípravok
  • Vôňa Tropical Lily & Ylang Ylang
  • Určený na farebnú bielizeň
  • 60 pracích dávok
  • Úžasná vôňa
  • Žiarivá čistota

Značka Surf:

Pracie prostriedky Surf vás nadchnú žiarivou čistotou a úžasnou vôňou. Veselý Surfík z mydlovej peny prináša aj do všedných činností radosť a potešenie. Vyskúšajte Surf vo všetkých obľúbených formách ako prací prášok, gél na pranie i kapsule.   Surf volí a spája jednotlivé vône tak, aby tvorili unikátne kompozície. Pracie prostriedky Surf ponúkajú nielen účinnosť prania, ale tiež dlhotrvajúcu vôňu sviežosti. Našou filozofiou je tvorenie vôní, ktoré dovoľujú na chvíľu zabudnúť na všedné starosti počas dňa. Aromatické kompozície, ktoré tvoria Surf, dodávajú výnimočnosť vypraným veciam, ktoré sú vďaka tomu nielen čisté, ale aj plné sviežosti a krásnej vône.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader