2x PLASMON Bezlepkové sušienky granulované 374g

2x PLASMON Bezlepkové sušienky granulované 374g

nedostupné
Bežná cena: 14,69 €
akčná cena: 10,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: plasmon7272 , EAN: 8001040415962

2x PLASMON Bezlepkové sušienky granulované 374g

popis_tovaru">

Vhodné od ukončeného 4. mesiaca* veku dieťaťa. (neobsahuje lepok)

• zdroj vápnika a fosforu
• zdroj železa a vitamínov
• delikátna chuť

Vďaka špeciálnemu zloženiu sú sušienky bohaté na cenné živiny, hoci neobsahujú vajcia ani lepok. Tým, že neobsahujú lepok, je zaručená dobrá reakcia v začiatkoch prikrmovania vášho dieťaťa. Špeciálny výrobný proces zabezpečuje, že granulované sušienky sú výborne rozpustné. Rozpúšťajú sa až 7× rýchlejšie ako klasické sušienky Plasmon. Slúžia na obohatenie výživovej kvality jedla vášho dieťaťa.

Ide o produkt vyrobený v súlade s prísnymi pravidlami Oasi® Plasmon, ktoré zaisťujú tú najvyššiu kvalitu aj vďaka vybraným poliam, ktoré sú ďaleko od potenciálnych zdrojov znečistenia, ako aj tým, že všetky suroviny sú starostlivo vyberané a dôkladne kontrolované. Granulované bezlepkové sušienky sú zdrojom dôležitých minerálnych látok (vápnik, fosfor, železo) a vitamínov (B1, B2, B6 a PP). Neobsahujú žiadne farbivá, konzervačné látky ani stužené tuky presne tak, ako je zákonom stanovené pre výživu detí do troch rokov.

Príprava: 

Odporúčame začínať s 1 lyžičkou granulovaných sušienok pridanou do fľaše s dojčenským mliekom alebo do ovocného príkrmu. Zvyšovanie dávky závisí od veku a výživových potrieb dieťaťa (1 kávová lyžička zodpovedá zhruba 5 gramom výrobku). Skladujte na suchom mieste, ďaleko od zdrojov tepla.

Zloženie: ryžová múka (ryžová múka a diastatická ryžová múka (10%)), kukuričný škrob, cukor, mlieko, rastlinný olej, sušené odstredené mlieko, zemiakový škrob, kypriace látky (hydrogénuhličitan amónny), minerálne látky, aróma,vitamíny. Obsahuje mlieko. Môže obsahovať stopy lupinu. Neobsahuje lepok.


*Pokiaľ detský lekár neurčí inak

Ekologický produkt: Ano
Od ukončeného : 4. měsíce
Hmotnost: 374g
Bez lepku: Ano
Bez mléka: Ne
Bez vajec: Ano

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader