Loading
Loading

2x JELEN Jadrové mydlo na pranie 200 g

2x JELEN Jadrové mydlo na pranie 200 g

skladom

Dlhodobo znížená cena 2,09 € 2,18 €

Cena za kus: 1,05 €

Kód: F055118 , EAN: 8590000000015 , Značka: Jelen

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

2x JELEN Jadrové mydlo na pranie 200 g

Jadrové mydlo na pranie Jelen šetrí prírodu, látku aj pokožku. Obsahuje výhradne prírodné látky, ktoré sa vo vode rýchlo, úplne a prirodzene ekologicky rozkladajú.

Mydlo je pre svoje dobré zloženie vhodné pre alergikov i bábätká. Neobsahuje žiadne syntetické látky, alergénne parfumácie, umelé farbivá, bielidlá ani fosfát, obsahuje však vysoký podiel pravého mydla vyrobeného z tukov.

Šetrný k prírode aj pokožke, obsahuje viac ako 68% bezfarebného mydla.

Naozajstné jadrové mydlo používali už naše babičky, jeho účinnosť však potvrdzujú aj nové nezávislé testy. Pranie s Jelenom je pritom hračka: bielizeň namočíte, potriete mydlom a ručne pošúchate.

Dodáva sa v 200g balení. Mydlo je zabalené len do papierovej krabičky a šetrí tak našu prírodu. Nebalí sa do fólie a dôsledkom toho sa z neho odparuje voda a jeho hmotnosť tak môže mierne klesnúť. Účinnosť mydla sa však dôsledkom odparovania vody zvyšuje. Mydlo je vyrobené v chránenej dielni.

Zloženie:

Fatty acids, Tallow, sodium salts, voda, sodné soli mastných kyselín kokosového oleja, glycerol, Mastenec, Kyselina laurová, uhličitan sodný, chlorid sodný, Parfém, Tetrasodium EDTA.

Doplňujúce informácie o nebezpečnosti:

Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO POŽITÍ: Ak sa necítite dobre, volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM alebo lekára.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader