2x HOLLE Bio Detské špaldovej sucháre, 200g

2x HOLLE Bio Detské špaldovej sucháre, 200g Darček

2x HOLLE Bio Detské špaldovej sucháre, 200g

skladom

cena: 7,10 €

Kód: F009472 , EAN: 7640104959526

2× HOLLE Detské špaldovej sucháre, 200g

Popis:

Od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa

HOLLE – detské špaldovej sucháre sú vyrobené z vysoko kvalitných biologických látok s použitím morskej soli a prírodných stužovadiel. Sucháre sú nesladené a bez prídavkov alergentů ako vaječný bielok, mliečny bielok. Vďaka svojej jemnej chuti a rozpustnosti sú HOLLEy sucháre vhodné ako detská strava. Používajú sa ako desiaty alebo ako príloha k detským kašiam.

Sucharová mliečna kaša od 8. Mesiaca

3 sucháre HOLLE dáme do taniera a rozlámeme na menšie kúsky, zalejeme 120 ml čerstvého mlieka a 60 ml vody povaríme a nalejeme na sucháre. Necháme rozpustiť a lyžicou rozdrvíme. Necháme vychladnúť na 37 stupňov Celzia a podávame.

Sucharová ovocná kaša od 8. Mesiaca

2 HOLLE sucháre rozlámeme do malej misky. Povaríme 140 ml vody a nalejeme na sucháre, necháme rozmočiť a lyžicou rozdrvíme. Pridáme 100 ml ovocnej desiate, zamiešame, necháme vychladnúť na 37 stupňov Celzia a podávame.

Dôležité upozornenie

nenechávajte deti sa sucháre bez dozoru, ani ich nepodávajte ľahu – mohlo by dôjsť k vdýchnutiu dieťaťom. Pri príprave detskej kaše sa riaďte pokynmi na prípravu. Správne dávkovanie dá vášmu dieťatku najviac výživných látok. Pripravujte výživu vždy čerstvú. Zvyšky znovu nepoužívajte .Obsahuje uhľohydráty ktoré môžu viesť k zubným kazom. Dbajte na ústnu hygienu vášho dieťaťa.

Odporúčanie

K vylepšeniu výživy o tuky, doporučujeme pridať do sucharové kaše 1 lyžicu slnečnicového o­leja.

Zloženie

špaldová múčka typu 550 (83%) z bio poľnohospodárstva špaldové celozrnné produkty (9%) Palmový tuk morská soľ, vitamín B1

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader