2x HOLLE Bio Detské špaldové sucháre, 200 g

2x HOLLE Bio Detské špaldové sucháre, 200 g

skladom
cena: 8,19 €

Kód: F009472 , EAN: 7640104959526 , Značka: Holle

2x HOLLE Bio Detské špaldové sucháre, 200 g

K použitiuod ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa. Holle – detské špaldové sucháre sú vyrobené z vysoko kvalitných biologických látok s použitím morskej soli a prírodných stužovadiel. Sucháre sú nesladené a bez prídavkov alergentů ako vaječný bielok, mliečny bielok. Vďaka svojej jemnej chuti a rozpustnosti sú Holle sucháre vhodné ako detská strava. Používajú sa ako desiaty alebo ako príloha k detským kašiam.

Suchárová mliečna kaša od 8. mesiaca

3 sucháre Holle dáme do taniera a rozlámeme na menšie kúsky, zalejeme 120 ml čerstvého mlieka a 60 ml vody, povaríme a nalejeme na sucháre. Necháme rozpustiť a lyžicou rozdrvíme. Necháme vychladnúť na 37°C a podávame.

Suchárová ovocná kaša od 8. mesiaca

2 Holle sucháre rozlámeme do malej misky. Povaríme v 140 ml vody a nalejeme na sucháre, necháme rozmočiť a lyžicou rozdrvíme. Pridáme 100 ml ovocného príkrmu, zamiešame, necháme vychladnúť na 37°C a podávame.

Zloženie:

Špaldová múčka typu 550 z bio poľnohospodárstva 83%, špaldové celozrnné produkty 9%, palmový tuk, morská Soľ, vitamín B1

Dôležité upozornenia:

Nenechávajte deti so suchármi bez dozoru, ani ich nepodávajte v ľahu – mohlo by dôjsť k vdýchnutiu dieťaťom. Pri príprave detskej kaše sa riaďte pokynmi na prípravu. Správne dávkovanie dá vášmu dieťatku najviac výživných látok. Pripravujte výživu vždy čerstvú. Zvyšky znovu nepoužívajte – obsahujú uhľohydráty, ktoré môžu viesť k zubným kazom. Dbajte na ústnu hygienu vášho dieťaťa..

Doporučenie:

K vylepšeniu výživy o Tuky, doporučujeme pridať k suchárovej kaše 1 lyžicu slnečnicového o­leja.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader