2x HAMI čaj instantný ovocný 200g

2x HAMI čaj instantný ovocný 200g Akcia

2x HAMI čaj instantný ovocný 200g

skladom

Bežná cena: 7,29 €
akčná cena: 6,69 €

Kód: F004980 , EAN: 8590340129070

2× HAMI čaj instantný ovocný 200g

Popis:

Ovocný čaj od ukončeného 8. mesiaca

Viete, že?

Teraz je vhodná doba povzbudiť Vaše dieťa, by počas jedla skúšalo samo piť z detského hrnček.

Bez lepku S otázkami ohľadom Vášho bábätka Vám radi pomôžeme na našej infolinke alebo na stránkach www.klub-maminek.cz Bez konzervantov, umelých aróm a farbív * Hmotnosť obsahu – 200 g Instantný čajový nápoj Potravina pre zvláštnu výživu pre dojčatá a malé deti. Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Otvorené balenia po každom použití vždy riadne uzavrite a spotrebujte do 3 mesiacov.

Zloženie granulátu:

Dextróza, cukor, ovocné extrakty a prášky 2,9% (ibištek, šípky, maliny, pomaranč, broskyňa), prírodná aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), maltodextrín, vitamín C.

Obsahuje cukry. Nepodávajte pred spaním alebo v noci. Fľaštičku nepoužívajte ako náhradu za cumlík a skráťte dobu pitia na minimum. Odporúčame podávať z hrnčeka alebo lyžičkou.

Návod na prípravu jednej porcie:

Do hrnčeka nalejte 100 ml vriacej pitnej vody pre dojčatá. Pridajte 5 g (približne 1,5 čajovej lyžičky) granulátu a zamiešajte. Pred podávaním nápoj ochalďte na cca 40 ºC pod tečúcou studenou vodou alebo v studenej vodnom kúpeli. Zaistite, aby počas chladenia studená voda nenatiekla do nápoja. Pripravený nápoj spotrebujte do 2 hodín. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader