2x HAMI čaj instantný bylinkový pre celkovú pohodu 200g

2x HAMI čaj instantný bylinkový pre celkovú pohodu 200g Akcia

2x HAMI čaj instantný bylinkový pre celkovú pohodu 200g

skladom

Bežná cena: 7,29 €
akčná cena: 6,20 €

Kód: F004977 , EAN: 8590340128998

2× HAMI čaj instantný bylinkový pre celkovú pohodu 200g

Popis:

Čaj pre celkovú pohodu od ukončeného 6. mesiaca

Viete, že?

Podávanie čaju na lyžičke je vhodnejšie než v dojčenskej fľaši, pretože tak nedochádza k dlhšiemu kontaktu sladkého nápoja sa zúbky a ďasnami dieťaťa.

Bez lepku S otázkami ohľadom Vášho bábätka Vám radi pomôžeme na našej infolinke alebo na stránkach www.klub-maminek.cz Bez konzervantov, umelých aróm a farbív * Bez mliečne složkz Bez lepku Bez konzervantov Hmotnosť obsahu – 200 g Instantný čajový nápoj Potravina pre zvláštnu výživu pre dojčatá a malé deti.

Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Otvorené balenia po každom použití vždy riadne uzavrite a spotrebujte do 3 mesiacov.

Zloženie granulátu:

Dextróza, bylinný extrakt 1,4% (harmanček, medovka, mäta, fenikel, aníz, tymián), maltodextrín.

Obsahuje cukry. Nepodávajte pred spaním alebo v noci. Fľaštičku nepoužívajte ako náhradu za cumlík a skráťte dobu pitia na minimum. Odporúčame podávať z hrnčeka alebo lyžičkou.

  • Soľ je v potravine výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho so­díka

Návod na prípravu jednej porcie:

Do hrnčeka nalejte 100 ml vriacej pitnej vody pre dojčatá. Pridajte 5 g (približne 1,5 čajovej lyžičky) granulátu a zamiešajte. Pred podávaním nápoj ochalďte na cca 40 ºC pod tečúcou studenou vodou alebo v studenej vodnom kúpeli. Zaistite, aby počas chladenia studená voda nenatiekla do nápoja. Pripravený nápoj spotrebujte do 2 hodín. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader