2x HAMI čaj instantný bylinkový pre celkovú pohodu 200g

2x HAMI čaj instantný bylinkový pre celkovú pohodu 200g Akcia Darček

2x HAMI čaj instantný bylinkový pre celkovú pohodu 200g

skladom

Bežná cena: 7,29 €
akčná cena: 6,69 €

Kód: F004977 , EAN: 8590340128998

2× HAMI čaj instantný bylinkový pre celkovú pohodu 200g

Popis:

Čaj pre celkovú pohodu od ukončeného 6. mesiaca

Viete, že?

Podávanie čaju na lyžičke je vhodnejšie než v dojčenskej fľaši, pretože tak nedochádza k dlhšiemu kontaktu sladkého nápoja sa zúbky a ďasnami dieťaťa.

Bez lepku S otázkami ohľadom Vášho bábätka Vám radi pomôžeme na našej infolinke alebo na stránkach www.klub-maminek.cz Bez konzervantov, umelých aróm a farbív * Bez mliečne složkz Bez lepku Bez konzervantov Hmotnosť obsahu – 200 g Instantný čajový nápoj Potravina pre zvláštnu výživu pre dojčatá a malé deti.

Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Otvorené balenia po každom použití vždy riadne uzavrite a spotrebujte do 3 mesiacov.

Zloženie granulátu:

Dextróza, bylinný extrakt 1,4% (harmanček, medovka, mäta, fenikel, aníz, tymián), maltodextrín.

Obsahuje cukry. Nepodávajte pred spaním alebo v noci. Fľaštičku nepoužívajte ako náhradu za cumlík a skráťte dobu pitia na minimum. Odporúčame podávať z hrnčeka alebo lyžičkou.

  • Soľ je v potravine výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho so­díka

Návod na prípravu jednej porcie:

Do hrnčeka nalejte 100 ml vriacej pitnej vody pre dojčatá. Pridajte 5 g (približne 1,5 čajovej lyžičky) granulátu a zamiešajte. Pred podávaním nápoj ochalďte na cca 40 ºC pod tečúcou studenou vodou alebo v studenej vodnom kúpeli. Zaistite, aby počas chladenia studená voda nenatiekla do nápoja. Pripravený nápoj spotrebujte do 2 hodín. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader