2x BELLA PANDA Maxi 42 ks (8-18 kg) - jednorazové plienky

2x BELLA PANDA Maxi 42 ks (8-18 kg) - jednorazové plienky

skladom
Bežná cena: 14,79 €
akčná cena: 12,00 €
Cena za kus: 0,14 €
Za každých 12 € nákupu značiek Bella, Bella Panda, Bella Happy jedno balenie vlhčených obrúskov ZDARMA.
DARČEK: BELLA vlhčené obrúsky osviežujúci 10ks

Kód: F027177 , EAN: 8590000000015 , Značka: Bella Panda

2x BELLA PANDA Maxi 42 ks (8-18 kg) - jednorazové plienky

Spoločnosť Bella patrí medzi popredných svetových výrobcov hygienických zdravotníckych pomôcok a na českom trhu pôsobí už od roku 2002. Súčasťou obchodnej politiky tejto firmy je prepojenie vysokej kvality výrobkov s prijateľnými cenami a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.

Detailné informácie:

Plienky Panda sú absorpčné hygienické výrobky pre našich najmenších. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zaisťujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia.  Plienky Bella Panda 4 sú vhodné pre deti s hmotnosťou od 8 do 18 kg.  V balení je 42 ks plienok.

Prebaľovanie dievčatka:

Pre odstránenie nečistôt používajte žinku s čistou vodou. Čistú žinkou umyte najskôr genitál, vždy postupujte spredu do zadu (teda ku konečníku). Jemne rozhrňte okraje pyskov a čistou žinkou genitál šetrne umyte. Potom odstráňte nečistoty okolo konečníka. Je dôležité umyť všetky kožné záhyby, kde mohla ostať stolica. Celý zadoček dieťaťa dôkladne vysušte a podložte čistou plienkou. Natrite vhodným ochranným krémom a plienku zalepte.

Prebaľovanie chlapčeka:

Aj u chlapčeka umývajte genitál spredu dozadu. Jemne umyte penis, miešok aj pokožku pod ním. Šetrne stiahnite predkožku a očistite kožu. Predkožka býva u malých detí zúžená, preto ju nepreťahujte násilím. Teraz umyte zadoček a konečník. Osušte uterákom a podložte čistou plienkou. Po natretí zadočku ochranným krémom môžete plienku zalepiť.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader