12x PLASMON Sušienky 60g

12x PLASMON Sušienky 60g

nedostupné
Bežná cena: 9,39 €
akčná cena: 8,69 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: plasmon7269 , EAN: 8001040023358

12x PLASMON Sušienky 60g

Vhodné pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Sušienky Plasmon obsahujú mliečne bielkoviny, sú ľahko stráviteľné a neobsahujú žiadne konzervačné látky, umelé farbivá ani stužené tuky. Majú jedinečnú štruktúru a tvar, ktorý umožňuje jednoduché držanie v malej detskej ručičke.

Sú obohatené o vitamíny a minerálne látky, ktoré sú nevyhnutné pre správny rast a vývoj detského organizmu, neobsahujú vajcia. Sú bohaté na energiu, pri žuvaní sušienok sa navyše masírujú ďasná, čo podporuje lepšie prerezávanie zúbkov. Naviac obsahujú prebiotickú vlákninu – inulín, ktorá podporuje trávenie a správnu črevnú mikroflóru. Jedná sa o výrobok zo surovín pestovaných v súlade s pravidlami Oasi® Plasmon tzn. v najlepších podmienkach na vybraných poliach, ktoré sú ďaleko od potenciálnych zdrojov znečistenia.

Skladovanie:

Uchovávajte pri teplote +10°C až +25°C na suchom mieste ďaleko od zdrojov tepla.

Návod na použitie:

Pre svoju výbornú rozpustnosť a jedinečnú chuť sú ideálne ako raňajky či olovrant. Môžu sa jesť samotné alebo s obľúbeným nápojom.

Zloženie:

pšeničná múka, cukor, rastlinný olej (palmový, olivový), sušené odtučnené mlieko, pšeničný škrob, jačmenný slad, vláknina (inulín), kypriace látky (hydrogén uhličitan amónny, hydrogén uhličitan sodný, hydrogén vínan draselný), minerálne látky, aróma, vitamíny. Obsahuje lepok a mlieko.

Obsahuje: lepek, mléko. Hmotnosť obsahu: 720g (12×60g)

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader